Fotowoltaika

Dlaczego fotowoltaika?

  • Zapłacisz mniejsze rachunki za prąd w swoim gospodarstwie lub firmie, a zakup instalacji fotowoltaicznej zwróci się w ciągu kilku lat – instalacja fotowoltaiczna pozwoli uniezależnić się od rosnących cen energii. Staniesz się producentem i będziesz wytwarzać prąd w swojej własnej elektrowni. Wytwarzanie własnego prądu z instalacji fotowoltaicznej powoduje zmniejszenie opłaty za energię kupowaną z sieci poprzez to, że Twoje urządzenia w pierwszej kolejności pobierają prąd wyprodukowany z Twojej elektrowni fotowoltaicznej.
  • Produkujesz energię elektryczną za darmo – docierające do Ziemi promieniowanie słoneczne daje Ci możliwość produkcji darmowej energii elektrycznej ze Słońca – niewyczerpalnego źródła energii. Tworzysz prąd bez ponoszenia dodatkowych kosztów na zakup paliwa.
  • Produkujesz darmową energię elektryczną ze Słońca przez cały rok – Twoją największą obawą podczas rozważania zakupu instalacji fotowoltaicznej może być to, że instalacja fotowoltaiczna będzie produkować prąd tylko latem. Oczywiście, największe wytwarzanie energii elektrycznej odbywa się od kwietnia do września, ale mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – polska strefa klimatyczna pozwala produkować energię elektryczną z instalacji fotowoltaicznej przez cały rok. Słońce jest niewyczerpalnym źródłem darmowej energii, a instalacja fotowoltaiczna produkuje prąd nawet w pochmurne dni oraz zimą. Przyszły właścicielu instalacji fotowoltaicznej – nie masz się czym martwić, Słońca dla Ciebie nie zabraknie.
  • Instalację fotowoltaiczną o mocy do 50 kW możesz mieć u siebie w ciągu kilku dni od Twojej pozytywnej decyzji – nie potrzebujesz żadnych decyzji i zezwoleń, przyjeżdżamy, wspólnie ustalamy warunki techniczne i finansowe, a po kilku dniach stajesz się właścicielem elektrowni fotowoltaicznej.
  • Instalacje fotowoltaiczne nie generują hałasu i zanieczyszczeń.
  • Instalacje fotowoltaiczne są niezawodne, bezpieczne i bezobsługowe gwarantujemy Ci, że system, który zaprojektujemy i zamontujemy, zapewni Ci duży komfort użytkowania przez wiele lat.
  • Zadbasz o zdrowie Twojej rodziny oraz środowisko naturalne – kiedy wytwarzasz darmowy prąd z własnej elektrowni, możesz zasilać wszystkie urządzenia energią elektryczną. Ogrzewając dom prądem, nie spalasz paliw kopalnych. Każda spalona tona węgla, drewna bądź innego szkodliwego paliwa (śmieci) jest przyczyną licznych chorób układu oddechowego i krwionośnego. Codziennie narażamy siebie i swoje dzieci na ciężkie powikłania wynikające z wdychania rakotwórczych gazów unoszących się z naszych kominów. Korzystając z instalacji fotowoltaicznych, minimalizujesz ryzyko zachorowania na raka płuc i zawałów serca Twojej rodziny.
  • Podniesiesz wartość Twojej nieruchomości – instalacja fotowoltaiczna nada Twojemu budynkowi prestiżu i zwiększy jego wartość. Stanie się on również bardziej pożądany na rynku nieruchomości.
  • Nie jesteś zagrożony zanikami prądu w sieci.
  • Masz możliwość skorzystania z dofinansowań, dzięki temu Twoja instalacja fotowoltaiczna zwróci się jeszcze szybciej.